از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

بهترین پلتفرم بیمه ارز دیجیتال کدام است؟

بیمه ارز دیجیتال از جمله موضوعات و خدمات جذاب بازار است که می‌تواند برای بسیاری از سرمایه‌گذاران کاربردی باشد. اما بهترین پلتفرم بیمه ارز دیجیتال کدام است؟

خدمات بیمه یک موضوع جدید نیست و مدت زمان بسیار زیادی است که در فعالیت‌های اقتصادی و زندگی مردم در سراسر جهان استفاده می‌شود. بیمه یک تضمین و اطمینان خاطر است که بدانیم در صورت رخ دادن شرایط و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی، دارایی‌های ما امن خواهند ماند.

بیمه ارز دیجیتال نیز با این هدف عرضه شده است و این امکان را به خریدارن و سرمایه‌گذاران بازار می‌دهد تا با خیال راحت و بدون نگرانی پیرامون هک و سرقت، در این بازار پرنوسان سرمایه‌گذاری کنند.

هک کیف پول، سرقت دارایی‌ها از صرافی، کاهش شدید قیمتی ارز‌ها و ده‌ها مورد دیگر اتفاقاتی هستند که می‌توانند به سرمایه شما آسیب جدی و بزرگی وارد کنند و بیمه های ارز‌های دیجیتال پاسخی برای این چالش هستند.

آشنایی با بهترین پلتفرم بیمه ارز دیجیتال

Cryptocurrencyinsurance.io

یکی از بهترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه ارز دیجیتال، Cryptocurrencyinsurance.io است که از کمک متخصصان باتجربه بیمه، کارشناسان رمزارز و بلاک چین برای ارائه خدمات خود استفاده می‌کند. از بیمه این پلتفرم در پلتفرم‌های مختلف بلاک چینی و برای محافظت از دارایی کیف پول‌های مختلف ارز دیجیتال می‌توان استفاده کرد.

Nexus Mutua

Nexus Mutua از جمله پلتفرم‌های بیمه غیرمتمرکز بازار است که به کمک قرارداد‌های هوشمند و جامعه خود فعالیت دارد. علاوه بر امکان استفاده از خدمات بیمه این پلتفرم در برنامه‌ها و پلتفرم‌های غیرمتمرکز، این بیمه در برخی شرکت‌ها و کیف پول‌های متمرکز نیز کاربرد دارد.

Nexus Mutual

Nexus Mutual پلتفرم بیمه شناخته شده ای در فضای غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است.

Evertas

Evertas از جمله اولین شرکت‌های بیمه بازار بود که به طور انحصاری برای کاربران بلاک چین و ارز‌های دیجیتال عرضه شد. Evertas نه تنها ارز‌های دیجیتال شما را در برابر هک‌های آنلاین بیمه می‌کند، بلکه از دست رفتن و یا فراموشی کلید خصوصی را نیز پوشش می‌دهد. موضوعی که برای بسیاری از خدمات بیمه ارز دیجیتال غیرقابل قبول است و ضرر‌های ناشی از آن را پوشش نمی‌دهند.

Coincover

اگر می‌خواهید دارایی‌های خود را در کیف پول‌های ارز دیجیتال بیمه کنید، Coincover یک پلتفرم بیمه مناسب برای شما خواهد بود. تمرکز اصلی این پلتفرم بر ارائه خدمات به پلتفرم‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه بلاک چین است و اگر در صرافی‌ها و یا پلتفرم‌ها نام و نماد Coincover را مشاهده کردید، می‌توانید با خیالی راحت در آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید زیرا دارایی‌های شما در این صرافی در برابر نقض‌های امنیتی بیمه شده است.

Aon

Aon یک شرکت سنتی بیمه است که سال‌ها در این زمینه فعالیت داشته و از دارایی کاربران محافظت کرده است. این شرکت سهامی عام با محبوبیت ارز‌های دیجیتال خدمات بیمه رمزارز را نیز ارائه داده است و از سرمایه کاربران در برابر ریسک‌های این بازار پرنوسان محافظت می‌کند.

جمع‌بندی

هم اکنون پلتفرم‌های متنوعی برای خدمات بیمه وجود دارند و شما نیز می‌توانید با تعیین مقدار دارایی و پرداخت هزینه‌های آن، از خدمات بیمه متمرکز یا غیرمتمرکز استفاده کنید و دارایی‌های خود را در کیف پول‌ها، صرافی‌ها، پلتفرم‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز و دیگر موارد بیمه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0