از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

آیا سرمایه گذاری در بازی های بلاک چین سودآور است؟

با مطالعه مقاله‌ها و اخبار پیرامون بازی‌های بلاک چینی، واضح است که بسیاری با هدف کسب درآمد به این بازی‌ها جذب می‌شوند. سرگرمی همراه با درآمد ایده اصلی فعالیت بسیاری در این بازی‌ها است و امروزه برخی موفق شده‌اند تا درآمد‌های هنگفتی از بازی‌های بلاک چینی بدست آورند. اما آیا برای شما نیز سرمایه گذاری در بازی های بلاک چینی می تواند سودآور باشد؟

آیا می‌توانم با سرمایه گذاری در بازی‌های بلاک چینی میلیونر شوم؟

به صورت ساده و خلاصه، بله کسب درآمد با بازی‌های بلاک چینی واقعی است، در غیر این صورت این بازی‌ها نمی‌توانستند محبوبیت امروزه را بدست آورند. اما مهم است بدانید که میزان درآمد در بازی‌های بلاک چینی به عوامل مختلفی بستگی دارد و در حالی که ممکن است با این بازی‌ها بیش از چیزی که تصور می‌کردید درآمد داشته باشید، اما همچنین ممکن است سود بدست آمده شما بسیار ناچیز باشد یا حتی هزینه‌های شما را پوشش ندهد.

اگر می‌خواهید کسب درآمد واقعی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم از بازی‌های مشهور مانند Axie Infinity شروع کنید. بازی‌هایی که برای شروع نیاز به سرمایه و خرید توکن دارند معمولاً سود بیشتری نیز برای شما به همراه خواهند داشت. پس شما برای شروع کسب درآمد در بازی‌های مطرح بلاک چینی معمولاً نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه خواهید داشت. سرمایه‌ای که ممکن است به 100 دلار و یا بیشتر نیز برسد.

بازی Axie Infinity

Axie Infinity از جمله بازی های محبوب بلاک چینی است که برای شروع بازی، نیازمند سرمایه اولیه هستید.

بازگشت این سرمایه ممکن است نیازمند زمان طولانی باشد و طبیعی است تا زمانی که سرمایه اولیه خود را در بازی بدست نیاورده‌اید، به سودآوری نمی‌رسید.

بازی‌های بلاک چینی همچنین توکن‌های بومی خود را دارند، توکنی که ممکن است به مرور زمان افزایش قیمت داشته باشد و یا کاهش پیدا کند. طبیعی است که با افزایش قیمت توکن، سود شما نیز بیشتر می‌شود و با کاهش قیمت توکن ممکن است سود بدست آمده خود را از دست دهید.

همچنین در نهایت برای کسب درآمد واقعی از بازی‌های بلاک چینی، تحقیق، بررسی و بازی مداوم اهمیت زیادی دارد. اگر شما در یک بازی بلاک چینی سرمایه‌گذاری کرده‌اید، طبیعی است که برای کسب سود باید بازی کنید. اگر برای بازی کردن زمان کافی را نداشته باشید و یا از روش‌ها و مسیر‌هایی که می‌تواند به سود بیشتر شما در بازی منجر شود آگاه نباشید، روند بازگشت سرمایه و کسب سود شما بسیار کند پیش خواهد رفت.

از واقعیت‌ها آگاه باشید

کسب درآمد از بازی‌های بلاک چینی ایده بسیار جذابی است، اما ممکن است برخلاف تصور بسیاری یک شغل دائمی پرسود نباشد. بازار بازی‌های بلاک چینی همانند بازار ارز‌های دیجیتال بالا و پایین‌های خود را دارد و باید همواره برای شرایط سخت نیز آماده باشید.

در مجموع سرمایه‌گذاری در بازی‌های بلاک چینی می‌تواند برای شما سود و کسب درآمد به همراه داشته باشد، اما مهم است تا با تحقیق و بررسی به این بازار وارد شوید و زمان کافی را برای آن داشته باشید. در ابتدای، پیشنهاد می‌کنیم با مقدار کمی سرمایه به صورت آزمایشی تجربه این بازی‌ها را شروع کنید و در صورت موفقیت و علاقه به ادامه فعالیت، سرمایه بیشتری به این بازار وارد کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0