از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

آشنایی با بهترین ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی

بازار ارز‌های دیجیتال تنوع زیادی دارد و شاهد عرضه و فعالیت هزاران ارز دیجیتال در دسته‌ها و اهداف مختلف هستیم. به همین دلیل معمولاً در زمانی که توجه جهانی به یک موضوع جلب می‌شود، سرمایه‌گذاران فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشابهی را در بازار ارز‌های دیجیتال نیز پیدا می‌کنند. اخیراً با افزایش علاقه و استفاده از هوش مصنوعی، ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی نیز توجهات زیادی را به خود جلب کرده‌اند و فرصت‌های جذابی برای سرمایه‌گذاری ایجاد شده است.

به همین دلیل در ادامه این مطلب می‌خواهیم برخی از ارز‌های دیجیتال مناسب سرمایه‌گذاری در حوزه AI و هوش مصنوعی را معرفی کنیم، ارز‌هایی که این پتانسیل را دارند تا در سال 2023 رشد قیمتی داشته باشند.

5 ارز دیجیتال برتر بازار در حوزه هوش مصنوعی کدامند؟

سینگولاریتی نت (SingularityNET)

سینگولاریتی نت پلتفرمی برای توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی و بستری برای اشتراک‌گذاری آثار و ایده‌های علاقه مندان است. این پلتفرم همانند یک اتاق دیجیتال است که در آن افراد می‌توانند برای ایجاد فناوری هوش مصنوعی جدید و بهتر با یکدیگر همکاری کنند.

سینگولاریتی نت امیدوار است با آسان‌تر کردن اشتراک‌گذاری خدمات و ایده‌ها برای عموم مردم، فناوری هوش مصنوعی را در دسترس‌تر کند و به سرعت بخشیدن به توسعه برنامه‌های هوش مصنوعی جدید و نوآورانه کمک کند.

گراف (The Graph)

گراف یک سیستم جستجو داده‌های غیرمتمرکز است که روشی استاندارد و مؤثر برای دسترسی و ترتیب داده‌های بلاک چین ارائه می‌دهد. گراف مشابه نحوه استخراج و نمایش داده‌ها توسط موتور‌های جستجو وب، توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا به سرعت به داده‌های زنجیره‌های بلاک چینی متعدد دسترسی داشته باشند و در آن‌ها جستجو کنند.

خدمات هوش مصنوعی گراف هم اکنون در بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز کاربرد پیدا کرده است.

فچ ای آی (Fetch.ai)

فچ ای آی از ادغام بلاک چین و هوش مصنوعی برای توسعه برنامه و فعالیت‌های اقتصادی استفاده می‌کند که قادر به انجام وظایف پیچیده مانند اشتراک‌گذاری اطلاعات، تصمیم‌گیری و بهینه‌سازی زنجیره تأمین هستند.

Fetch

فچ ای آی از جمله محبوب ترین پروژه های بلاک چینی فعال در حوزه هوش مصنوعی است.

هدف فچ ای ای، ایجاد یک اقتصاد دیجیتال غیرمتمرکز برای تسهیل تعاملات و تبادل دارایی و ارزش بین افراد، کسب‌وکار‌ها و ربات‌ها است.

اوشن پروتکل (Ocean Protocol)

اوشن پروتکل یک پروژه ارز دیجیتال و بلاک چین است که هدف آن ایجاد یک بازار تبادل داده غیرمتمرکز برای برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی است. موضوعی که به صاحبان داده این امکان را می‌دهد تا با حفظ حریم خصوصی و مالکیت داده‌ها، داده‌های خود را بفروشند و کسب درآمد داشته باشند.

این پلتفرم همچنین توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌ها و خدمات هوش مصنوعی را با استفاده از داده‌های موجود در شبکه ایجاد کنند. علاوه بر این، اوشن پروتکل امکان توسعه بازار‌های داده جدید و مدل‌های کسب و کار مبتنی بر داده را فراهم می‌کند.

نومرای (Numerai)

نومرای یک پروژه بلاک چین است که با هدف پ ایجاد یک صندوق تأمینی غیرمتمرکز مبتنی بر هوش مصنوعی فعالیت می‌کند و از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی برای پیش‌بینی قیمت‌های بازار برای ایجاد بازده برای سرمایه‌گذاران استفاده می‌کند.

جمع‌بندی

اگر به ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی علاقه دارید، ارز‌های دیجیتال معرفی شده گزینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری هستند، اما مهم است توجه داشته باشید که بازار ارز‌های دیجیتال نوسانات شدید قیمتی دارد و هیچکس نمی‌تواند با قاطعیت آینده را پیش‌بینی کند.

به همین دلیل مهم است قبل از سرمایه‌گذاری بررسی و تحقیق خود را انجام دهید و از اهمیت مدیریت ریسک غافل نشوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0