از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

بهترین بازی‌های بلاک چینی برای سرمایه‌گذاری کدامند؟

اگر شما نیز می‌خواهید علاوه بر بازی و سرگرمی، کسب درآمد داشته باشید، مهم است قبل از هر اقدامی با بهترین بازی‌های بلاک چینی آشنا باشید و بهترین پروژه را برای خود انتخاب کنید تا زمان و سرمایه خود را هدر ندهید. در نهایت بازار بازی‌های بلاک چینی مانند بازار ارز‌های دیجیتال ریسک‌ها و نکات خود را دارد و سرمایه‌گذاری چشم بسته نمی‌تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد.

به همین دلیل می‌خواهیم در ادامه این مقاله برخی از بهترین بازی‌های بلاک چینی را به شما معرفی کنیم، بازی‌هایی که می‌توانند برای شروع مسیر سرمایه‌گذاری پرسود در این بازار انتخاب مناسبی باشند.

بهترین بازی‌های بلاک چینی برای کسب درآمد را از دست ندهید

Axie Infinity

بازی Axie Infinity

Axie Infinity هم اکنون یکی از محبوب ترین بازی های بلاک چینی جهان است.

اکسی اینفینیتی یکی از اولین بازی‌های بلاک چینی بود که توانست محبوبیت گسترده‌ای را بدست آورد و همچنان این محبوبیت را حفظ کرده است. در این بازی شما می‌توانید توکن SLP بدست‌آورید، موجودات Axies را پرورش دهید و به فروش برسانید و یا با استیکینگ Axie Infinity Shards کسب درآمد داشته باشید. در این بازی همچنین امکان سرمایه‌گذاری و اجاره زمین‌های مجازی نیز وجود دارد.

Gods Unchained

گادز آنچیند یکی دیگر از بازی‌های محبوب بلاک چینی است که سبک کارتی را دارد. در این بازی کارتی، شما می‌توانید با پیروزی کارت‌های خدایان را بدست‌آورید و از آن‌ها برای تقویت قدرت خود استفاده کنید و یا در بازار این بازی به فروش برسانید. در این بازی چالش‌های متنوعی نیز وجود دارد که شما می‌توانید در آن‌ها با دیگر بازیکنان برای برنده شدن جوایز رقابت کنید.

Revv Racing

اگر از علاقه مندان سبک مسابقه و ماشین هستید، این بازی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این بازی که در شبکه پالی‌گان فعالیت می‌کند، این امکان را به شما می‌دهد تا ماشین مورد علاقه خود را خریداری و سفارشی‌سازی کنید و سپس در مسابقات مختلف شرکت کنید تا مهارت خود را به دیگران نشان دهید. همچنین در این بازی این امکان را دارید تا ماشین خود را در اختیار دیگر راننده‌ها قرار دهید و جوایز بدست آمده را تقسیم کنید.

Alien Worlds

الین ورلدز مدتی است که تبدیل به پرطرفدار‌ترین بازی بلاک چینی شده است و یکی از فعال‌ترین بازی‌های بازار است. در این بازی متاورسی، شما می‌توانید با فعالیت‌های مختلف توکن NFT بدست‌آورید و آن‌ها را برای کسب سود به فروش برسانید و یا با دیگر کاربران برای دریافت دیگر توکن‌ها معامله کنید. همچنین امکان کسب سود با استیکینگ نیز در این پلتفرم فراهم شده است.

علاوه بر بازی های معرفی شده، بازی های متاورسی نیز می توانند فرصت های سرمایه گذاری جذابی را برای شما داشته باشند. برای آشنایی با این بازی ها، روش های سرمایه گذاری و کسب درآمد از آنها می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

به عمر بازی‌ها و تعداد بازیکنان فعال توجه داشته باشید

در نهایت لازم به ذکر است که از محبوب شدن بازار بازی‌های بلاک چینی مدت زمان زیادی نمی‌گذرد و طبیعی است که این بازار در ادامه مسیر و توسعه خود دچار تغییرات بزرگ و کوچکی شود. همچنین با توجه به ماهیت بازی و سرگرمی، معمولاً بازیکنان به سرعت بازی‌های خود را تغییر می‌دهند و با ورود پروژه‌های جدید و جذاب ممکن است محبوبیت بازی‌های قدیمی و حتی برخی بازی‌های معرفی شده در این مقاله کاهش پیدا کند.

پس طبیعی است که باید همواره به این موضوع توجه داشته باشید و بازی‌های جدید مورد توجه بازار را از دست ندهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0