از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

بهترین پروژه های متاورسی جهان؛ با دیسنترالند (Decentraland) آشنا شوید

امروزه با گسترش استفاده از متاورس، برنامه ها و پلتفرم های متاورسی متنوعی در بازار عرضه شده است. یکی از بهترین برنامه ها و پلتفرم های متاورسی، دیسنترالند (Decentraland) نام دارد و اگر می خواهید به دنیای جذاب متاورس وارد شوید، این پروژه می تواند شروع خوبی برای شما باشد.

متاورس دیسنترالند چیست؟

دیسنترالند یک پلتفرم مجازی سه بعدی مبتنی بر اتریوم است، در این متاورس خرید و فروش زمین امکان پذیر است و بخش مهمی از فعالیت ها در این پلتفرم مرتبط با معاملات املاک و زمین های مجازی است. کاربران پس از خرید زمین این امکان را دارند تا زمین خود را شخصی سازی کنند و برنامه ها و فروشگاه های مختلفی را در آن بسازند.

دیسنترالند با ارائه یک فضای مجازی کاملا غیرمتمرکز، به افراد این امکان را می دهد تا با استفاده از فناوری و تکنولوژی بلاک چین و متاورس، هر آنچه دوست دارند در این دنیای مجازی بسازند.

نام دیسنترالند ترکیب دو کلمه Decentral به معنی غیرمتمرکز و Land به معنی زمین است. نام این پلتفرم به خوبی هدف آن را مشخص می کند و آن، ارائه یک پلتفرم کاملا غیرمتمرکز برای خرید، فروش و فعالیت در محیط و زمین های مجازی است.

پروژه دیسنترالند توسط استبان اوردانو (Esteban Ordano) و آریل میلیچ (Ariel Meilich) توسعه یافته است و در ژانویه 2020 در دسترس عمومی قرار گرفت. این متاورس طی چند سال اخیر موفق شده است به عنوان یکی از برترین پروژه های غیرمتمرکز متاورسی شناخته شود و گزینه جذابی برای سرمایه گذاری در حوزه متاورس است.

توکن MANA متاورس دیسنترالند

توکن Mana

توکن بومی متاورس دیسنترالند، مانا نام دارد.

در دیسنترالند کاربران می توانند محتوای دیجیتالی و املاک مجازی خود را ایجاد کنند، تغییر دهند و یا حتی معامله کنند. مالک تمام آیتم ها و بخش ها در این متاورس کاربران هستند و بخش های مختلفی از جمله گالری های هنری، مکان های تفریح و پاتوق، مراکز کنفرانس ها و خانه های مجلل در این دنیای مجازی قابل استفاده است. در این متاورس خرید و فروش این دارایی ها به شکل NFT انجام می شود.

همچنین برای معاملات دارایی های دیجیتال در دیسنترالند از توکن بومی آن یعنی MANA استفاده می شود، اما این توکن تنها ارزدیجیتال موجود در اکوسیستم دیسنترالند نیست و توکن های دیگری به نام های Estate و LAND در این متاورس با اهداف مخصوص به خود وجود دارند.

آیا در این متاورس سرمایه گذاری کنیم؟

در صورتی که فناوری متاورس برای شما جذاب است و می خواهید سرمایه گذاری در دنیای متاورس را شروع کنید، دیسنترالند یکی از بهترین پلتفرم ها برای شروع سرمایه گذاری شما است. کافی است تا پس از تحقیق و بررسی، یک قطعه زمین ارزشمند در این دنیای مجازی خریداری کنید و فعالیت خود را در این دنیای مجازی جذاب شروع کنید. حتی در صورتی که علاقه ای به فعالیت در دیسنترالند ندارید، خرید زمین در این متاورس می تواند در آینده نزدیک و با افزایش محبوبیت این پلتفرم و فناوری متاورس، برای شما سود خوبی به همراه داشته باشد.

هرچند قبل از شروع فعالیت در دیسنترالند و خرید زمین، پیشنهاد می کنیم پیرامون فناوری متاورس و پلتفرم دیسنترالند اطلاعات جامعی بدست آورید. بی شک سرمایه گذاری بدون دانش و براساس حدس و گمان نتیجه خوبی برای شما به همراه نخواهد داشت و شما نیازمند دانش مورد نیاز برای شناسایی فرصت های طلایی بازار متاورس هستید. دوره متاورس آکادمی سرمایکس می تواند به شما کمک کند تا مهارت های خود را در این زمینه تقویت کنید.

در مجموع سرمایه گذاری در دیسنترالند می تواند گزینه خوبی برای کسانی باشد که می خواهند شکل جدیدی از تجارت و سرمایه گذاری را تجربه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0