از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

معرفی بهترین ابزارهای ترید ارز دیجیتال

ترید یکی از روش های جذاب کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال است. در این روش سرمایه گذاران از نوسانات قیمتی کوتاه مدت استفاده می کنند و با ثبت سفارشات خرید و فروش، از تفاوت های قیمتی سود بدست می آورند. ابزارهای ترید نیز بخش مهمی از هر معامله موفق را تشکیل می دهند.

با توجه به اینکه ترید ارزهای دیجیتال در بازه های زمانی کوتاه مدت انجام می شود، سرمایه گذاران نیازمند دانش و مهارت تحلیل بازار هستند تا روندها و الگوهای قیمتی را شناسایی کنند و سپس از این اطلاعات برای سفارشات خرید و فروش خود استفاده کنند.

اما دانش و مهارت تحلیل بازار تنها بخشی از موفقیت تریدرها را تشکیل می دهد و علاوه بر آن، هر تریدر موفق نیازمند ابزارهای حرفه ای و پیشرفته خود در این بازار دیجیتال است. ابزارهایی که برخی از بهترین آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

بهترین ابزارها و پلتفرم ها برای ترید ارز دیجیتال کدامند؟

Coinmarketcap

کوین مارکت کپ یکی از بهترین منابع برای بررسی تغییرات قیمتی ارزهای دیجیتال است که خدمات مختلف آن از جمله بخش تعامل کاربران، اطلاعات و جزئیات قیمتی برای تقریبا تمام ارزهای دیجیتال بازار، اطلاع رسانی ها و اخبار به روز، بررسی صرافی های جهانی و ده ها بخش دیگر برای تریدرها کاربرد پیدا کرده است.

رابط کاربری کوین مارکت کپ جذاب، ساده و اطلاعات ارائه شده برای عموم کاربران مناسب است. هرچند برای ترید حرفه ای به اطلاعات و داده های بیشتری نیاز است که کوین مارکت کپ بسیاری از این داده ها را ارائه نمی دهد و باید در کنار این وبسایت از دیگر پلتفرم ها نیز استفاده کنید.

Messari

اگر به اطلاعات و داده های بیشتری نیازمند هستید و می خواهید به روشی حرفه ای بازار و نمودارها را بررسی کنید، پلتفرم تجزیه و تحلیل مساری می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. مساری یک پلتفرم آنلاین است که مجموعه از خدمات تجزیه و تحلیل بازار را ارائه می دهد که تریدرهای بازار را قادر می سازد تا به طور موثر در بازار رمزارز فعالیت کنند.

لیست متنوع نمودار همراه با قابلیت های شخصی سازی، نمایشگرهای مختلف بازار و فیدخبری از جمله خدمات مساری هستند که در اختیار تمام کاربران این پلتفرم قرار گرفته است.

TradingView

تریدینگ ویو

تریدینگ ویو یکی از محبوب ترین پلتفرم های تحلیل تکنیکال و نمودار ارز دیجیتال است.

در نهایت تمام تغییرات قیمتی ارزهای دیجیتال بر روی نمودارها نمایش داده می شود و تریدینگ ویو یکی از بهترین سایت و پلتفرم ها برای مشاهده و تحلیل نمودارهای ارزهای دیجیتال است. تریدینگ ویو برای تحلیلگران فنی و تکنیکال بازار بسیار محبوب شده است و ابزارهای نموداری آن به دو شکل رایگان و پولی در دسترس کاربران قرار گرفته است.

تریدینگ ویو همچنین دارای بخشی برای اشتراک گذاری تحلیل ها و نمودارها است که منجر به ارتباط و تعامل بین تریدرها و سرمایه گذاران مختلف بازار شده است و آن را تبدیل به یکی از بهترین وبسایت ها در لیست ابزارهای ترید می کند.

چرا این پلتفرم ها در ترید اهمیت دارند؟

در بازارهای سنتی گذشته بسیاری از محاسبات و استراتژی ها با کمک کاغذ و به شکل دستی انجام می شد. این فرآیند علاوه بر اینکه بسیار زمان بر بود، احتمال خطا در محاسبات و استراتژی را نیز افزایش می داد که در نهایت می توانست معاملات را با چالش و مشکلات مختلفی مواجه کند.

اما امروزه با کمک ابزارها و پلتفرم های آنلاین و پیشرفته این امکان برای تریدرها و سرمایه گذاران فراهم شده است تا در هر زمان تا ریزترین تغییرات و جزئیات بازار را در جلوی چشمان خود داشته باشند و با استفاده از دقیق ترین داده ها، بهترین تصمیمات را برای معاملات خود بگیرند.

استفاده از این ابزارهای جدید در حالی که در ابتدای مسیر ممکن است دشوار به نظر برسد، اما به مرور زمان به آنها عادت خواهید کرد و می توانند اثرات مثبتی در معاملات شما در بازار رمزارز داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0