از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

فرصت‌های متنوع کسب درآمد با NFT را از دست ندهید

NFT یا توکن‌های غیرقابل تعویض از معدود فناوری‌های بلاک چینی هستند که موفق شده‌اند تا توجه عمومی مردم را به خود جلب کنند و امروزه بسیاری می توانند کسب درآمد با NFTها را تجربه کنند.

علاوه بر فناوری NFT که اقدامات و فعالیت‌های مختلفی از جمله بازی و کسب درآمد را امروزه امکان‌پذیر کرده است، کسب درآمد با آن‌ها نیز ممکن است و بسیاری از هنرمندان و فعالان ارز‌های دیجیتال از این فرصت استفاده کرده‌اند.

کسب درآمد در این بازار برخلاف بسیاری از بازارهای مالی دیگر، محدودیت‌های مختلف مانند سن را ندارد به عنوان مثال حتی یک هنرمند 13 ساله آمریکایی موفق شده است تا از فروش مجموعه‌های NFT خود درآمد میلیون دلاری داشته باشد.

اما تنها راه کسب درآمد از NFT ساخت و فروش آن‌ها نیست و امروزه شما می‌توانید از روش‌های مختلفی از NFT‌ها کسب درآمد داشته باشید.

چگونه با NFT کسب درآمد داشته باشیم؟

همانند بازار ارز‌های دیجیتال یکی از روش‌های مستقیم و اصلی کسب درآمد با NFT، خرید و فروش آنهاست. امروزه مجموعه‌های محبوب متنوعی در بازار عرضه شده است که پتانسیل رشد قیمتی خوبی دارند و خرید در زمان مناسب این توکن‌ها می‌تواند برای شما سود به همراه داشته باشد. اما همانند بازار ارز‌های دیجیتال، تحقیق و بررسی پیش از خرید توکن حتی محبوب‌ترین مجموعه‌ها نیز اهمیت زیادی دارد، زیرا در بازار NFT نیز اخبار و فعالیت تیم‌های پشت مجموعه‌ها می‌تواند بسیار اثرگذار باشد و ریسک‌های سرمایه‌گذاری وجود دارد.

بازی و کسب درآمد نیز یکی از روش‌های جذاب کسب درآمد با این توکن‌ها است. فضای بازی‌های بلاک چینی بیش از هر زمانی داغ است و بازی‌های متنوعی مانند CryptoKitties این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند تا علاوه بر بازی و سرگرمی، توکن‌های NFT بدست‌آورید و آن‌ها را برای کسب درآمد به فروش برسانید.

بازی CryptoKitties

CryptoKitties از جمله بازی های بلاک چینی است که خرید و فروش NFTها در آن امکان پذیر است

همانند ارز‌های دیجیتال، توکن‌های NFT را نیز می‌توان در پلتفرم‌های متنوعی استیک کرد و با قفل کردن آن‌ها، پاداش دریافت می‌کنید. در ادامه توکن‌های پاداش را می‌توان به فروش رساند و یا دوباره در دیگر پلتفرم‌ها برای دریافت پاداش بیشتر سرمایه‌گذاری کرد.

اگر به خرید، فروش و یا فعالیت در بازار NFT نیز علاقه‌مند نیستید، می‌توانید توکن‌های NFT را از دیگران اجاره کنید و یا توکن‌های خود را به دیگران اجاره دهید و به ازای آن سود دریافت کنید.

از اهمیت بررسی و تحقیق قبل از سرمایه گذاری غافل نشوید

در مقایسه با بازار ارز‌های دیجیتال، بازار NFT ریسک بیشتری دارد اما می‌تواند سود بسیار بیشتری نیز داشته باشد و برخی از هنرمندان و فعالان توانسته‌اند درآمد میلیون دلاری از این بازار داشته باشند. با توجه به ماهیت جدید NFT‌ها، تحقیق و بررسی قبل از سرمایه‌گذاری در این بازار اهمیت بسیار بیشتری دارد.

در مجموع NFT‌ها روش‌های جدیدی را برای کسب سود از بازار دارایی‌های دیجیتال فراهم کرده‌اند که می‌تواند برای فعالیت مالی افرادی که به آن‌ها علاقه‌مند هستند، فرصت‌های سودآور جذابی به همراه داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0