از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

آموزش بهترین روش‌های کسب درآمد از بازی‌های بلاک چینی

با افزایش ارزش صنعت جهانی بازی به بیش از 300 میلیارد دلار، کاملاً مشخص است که بازی‌ها دیگر صرفاً یک تفریح ساده نیستند و یک بازار بزرگ پیرامون آن‌ها شکل گرفته است. با ظهور بازی‌های بلاک چینی، بازیکنان نیز علاوه بر سازندگان و شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی می توانند کسب درآمد از بازی بلاک چینی را تجربه کنند. فرصت‌هایی که می‌خواهیم برخی از مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه بررسی کنیم.

چگونه از بازی‌های بلاک چینی کسب درآمد داشته باشیم؟

روش اصلی کسب درآمد از بازی‌های بلاک چینی، بازی کردن است! بله، کافی است بازی کنید تا بازی به شما با توکن پلتفرم خود پاداش دهد. همچنین به مرور زمان می‌توانید آیتم‌های بازی را به صورت توکن‌های NFT دریافت کنید و آن‌ها را برای کسب درآمد به فروش برسانید. در حالی که اکثر بازی‌های مطرح برای ورود و ثبت نام از شما هزینه‌ای دریافت می‌کنند، اما برخی بازی‌های رایگان نیز در فضای بلاک چین وجود دارد که انتخاب خوبی برای شروع فعالیت شما خواهند بود.

علاوه بر فروش مستقیم آیتم‌ها و کسب درآمد، تورنومنت‌های بزرگ و کوچکی در بازی‌ها نیز برگزار می‌شود که شما می‌توانید با کسب تجربه کافی و افزایش قدرت خود در بازی، در آن‌ها شرکت و شانس خود را برای برنده شدن جوایز امتحان کنید.

در نهایت اگر شما علاقه‌ای به بازی کردن و یا وقت کافی را برای آن ندارید، می‌توانید همانند بازار ارز‌های دیجیتال گزینه سرمایه‌گذاری بلندمدت را انتخاب کنید. کافی است از پلتفرم‌های اجاره متنوع موجود در بازار مانند galaxyguild استفاده کنید و با خرید NFT و آیتم‌های بازی‌ها، آن‌ها را به علاقه مندان اجاره دهید و در ازای آن به مرور زمان پاداش و بخشی از سود آن‌ها را دریافت کنید.

پلتفرم Galaxy Guild

Galaxy Guild از جمله پلتفرم هایی است که به علاقه مندان بازی های بلاک چینی خدمات متنوعی ارائه می دهد.

شما همچنین این امکان را دارید تا همانند حوزه دیفای، از ییلد فارمینگ استفاده کنید. برخی بازی‌ها این فرصت را فراهم کرده‌اند تا علاوه بر بازی کردن، با سرمایه‌گذاری و تأمین نقدینگی نیز درآمد داشته باشید. این روش برای افرادی که سرمایه خود را می‌خواهند به مدت طولانی مدت قفل کنند مناسب است و علاوه بر نگهداری امن، بازده نیز به همراه دارد.

کدام روش برای کسب درآمد بهتر است؟

هر روش مزایا و معایب خود را دارد و شما باید با بررسی شرایط، مقدار سرمایه و زمان خالی، بهترین روش‌های مناسب شرایط خود را انتخاب کنید و به دنیای جذاب بازی‌های بلاک چینی وارد شوید.

در نهایت لازم به ذکر است که در این مقاله تنها برخی از روش‌های مهم و اصلی کسب درآمد از بازی‌های بلاک چینی معرفی شده است و ده‌ها روش دیگر نیز برای کسب درآمد از بازی‌های بلاک چینی وجود دارد. با توجه به رشد سریع بازار ارز‌های دیجیتال و بازی‌های بلاک چینی، به مرور زمان فرصت‌ها و پروژه‌های جدیدی نیز ایجاد می‌شود که نباید از آن‌ها غافل شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0