از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

برای زمستان ارز دیجیتال آماده باشید!

بازار ارز‌های دیجیتال به نوسانات شدید قیمتی خود شناخته شده است و بسیاری با توجه به این نوسانات قیمتی به سرمایه‌گذاری در این بازار علاقه‌مند شده‌اند. در حالی که افزایش قیمتی همواره برای سرمایه‌گذاران جذاب است و بسیاری انتظار آن را می‌کشند، اما هیچ بازار مالی جهانی همواره صعودی نیست و روند نزولی نیز بخشی جدانشدنی از نوسانات قیمتی بازار ارز‌های دیجیتال است. برخی زمان‌ها این کاهش‌های قیمتی ادامه دار می‌شود و یک دوره نزولی را آغاز می‌کند که در بازار ارز‌های دیجیتال به آن زمستان ارز دیجیتال گفته می‌شود.

آخرین دوره زمستان ارز‌های دیجیتال در سال 2022 رخ داد که در آن روند صعود قیمتی بیت کوین و بسیاری از ارز‌های دیجیتال متوقف شد و بسیاری از شرکت‌ها، صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران این بازار با مشکلات بزرگی مواجه شدند. اما این زمستان چیست و چگونه برای آن آماده باشیم؟

با زمستان ارز دیجیتال آشنا شوید

زمستان ارز دیجیتال به یک بازه زمانی (چند ماه تا حتی چند سال) گفته می‌شود که در آن روند کلی قیمتی ارز‌های دیجیتال نزولی است و بسیاری از ارز‌های دیجیتال برتر کاهش قیمتی تجربه می‌کنند.

زمستان در بازار ارز‌های دیجیتال می‌تواند آسیب‌های بزرگی به همراه داشته باشد. کاهش قیمتی شدید ارز‌های دیجیتال علاوه بر سرمایه‌گذاران، بر شرکت‌ها و فعالان بازار نیز اثر می‌گذارد و در این بازه زمانی معمولاً شاهد ورشکستگی شرکت‌های ارز دیجیتال و همچنین کاهش نیروی بسیاری از صرافی‌های جهانی هستیم.

شرایط جنگ، تورم، سخت‌گیری‌های دولت‌ها و ممنوعیت‌ها از جمله مواردی هستند که می‌توانند منجر به رکود بازار و در نهایت ایجاد زمستان رمزارز شود.

سرمایه گذاران و زمستان ارز دیجیتال

سرمایه گذاران و تریدرهای ارز دیجیتال باید همواره برای زمستان ارز دیجیتال آماده باشد

تمام سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال باید همواره به این موضوع توجه داشته باشند و خود را برای روز‌های سخت زمستان آماده کنند، زیرا همواره دیر یا زود بازار چنین شرایطی را تجربه خواهد کرد و افراد آماده می‌توانند از آن بیشترین استفاده را ببرند و کمترین ضرر را تجربه کنند.

برای کاهش قیمتی آماده باشید

کاهش قیمتی بازار و از بین رفتن ارزش سرمایه می‌تواند کابوسی برای هر سرمایه‌گذار در بازار ارز‌های دیجیتال باشد. گرفتار نشدن در زمستان ارز‌های دیجیتال می‌تواند دشوار باشد زیرا روند‌های قیمتی ارز‌های دیجیتال بسیاری از زمان‌ها برخلاف پیش‌بینی‌ها و براساس شرایط جهانی رخ می‌دهند.

اگر شما نیز در روند نزولی گرفتار شدید، در اولین قدم مهم است بدانید که در این بازار‌های نزولی نیز امکان کسب سود وجود دارد و زمستان رمزارز این امکان را در اختیار سرمایه‌گذاران می‌گذارد تا میزان دارایی‌های دیجیتال خود را افزایش دهند.

هودل در این بازار‌ها برای سرمایه‌گذارانی که به موقع خارج نشده‌اند پیشنهاد می‌شوند، زیرا بازار ارز‌های دیجیتال همواره در گذشته پس از زمستان ارز دیجیتال روند صعودی خود را شروع کرده است و سرمایه‌گذارانی که موفق شده‌اند روز‌های سخت را بگذارنند، سود بسیاری را بدست آورده‌اند.

پیشنهاد می‌کنیم همواره یک استراتژی خروج داشته باشید و تمام سرمایه خود را به این بازار وارد نکنید تا در زمان زمستان رمزارز کمترین آسیب را تجربه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0