از دوره های آکادمی سرمایکس دیدن فرمایید ...
02191070060

ایردراپ چیست؟

در بازار ارز‌های دیجیتال روش‌های متنوعی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد. در حالی که بسیاری از سرمایه‌گذاران و تریدر‌ها تنها به خرید و فروش ارز و نوسان‌گیری توجه دارند، اما فناوری بلاک چین و رمزارز‌ها امروزه این فرصت را در اختیار ما قرار داده‌اند تا به شیوه‌های نوین و جذابی در این بازار سرمایه‌گذاری کنیم. یکی از این روش‌ها، ایردراپ نام دارد.

یک شیوه تبلیغاتی که هم به نفع پروژه‌های ارز دیجیتال است و هم می‌تواند سود بسیار خوبی را نصیب کاربران کند. جالب است بدانید در اکثر مواقع شرکت در ایردراپ‌ها هیچ هزینه‌ای ندارد و تنها کافی است برخی مراحل خواسته شده را انجام دهید.

ایردراپ این روز‌ها به یک موضوع داغ در بازار تبدیل شده است و به همین دلیل در ادامه این مقاله می‌خواهیم ایردراپ را بررسی کنیم.

با ایردراپ آشنا شوید

با عرضه بیت کوین در سال 2009 مسیر ارز‌های دیجیتال شروع شد و امروزه یک بازار چند تریلیون دلاری جهانی را ایجاد کرده‌اند. با محبوبیت بیت کوین و رمزارز‌ها، توجه بسیاری از توسعه‌دهندگان به این فضا جلب شد و رمزارز‌های خود را عرضه کردند.

ایجاد پروژه‌های جدید بلاک چینی فرآیندی ساده نیست و یکی از مهم‌ترین پیش نیاز‌ها برای موفق شدن آن، جلب توجه سرمایه‌گذاران و افزایش حجم معاملات ارز است. انجام تبلیغات گسترده هزینه‌های بسیار زیادی دارد و اکثر توسعه‌دهندگان و پروژه‌های جدید توان تأمین این هزینه‌ها را ندارند.

بنابراین از یک شیوه جدید تبلیغاتی به نام ایردراپ استفاده می‌کنند. ایردراپ به فرآیندی گفته می‌شود که تیم سازنده مقداری توکن از پروژه خود را در میان علاقه مندان و کاربران پخش می‌کند. کاربران برای دریافت توکن‌های دیجیتالی، کافی است تا برخی فعالیت‌های خواسته شده مانند ساخت اکانت، فالو کردن صفحه شبکه اجتماعی پروژه و انتشار پست‌ها را انجام دهند تا سپس ارز‌های دیجیتال را در کیف پول خود دریافت کنند.

روش تبلیغاتی

ایردراپ یک روش تبلیغاتی جذاب در فضای ارزهای دیجیتال است.

پروژ‌های بلاک چینی جدید با کمک ایردراپ می‌توانند سرمایه‌گذاران اولیه را جذب کنند و در شبکه‌های اجتماعی با حداقل هزینه تبلیغات داشته باشند. کاربران و مشارکت‌کنندگان نیز توکن‌ها و ارز‌های دیجیتالی دریافت می‌کنند.

در حالی که این ارز‌ها در ابتدای مسیر ارزش کمی دارند، اما برخی از پروژه‌ها می‌توانند در آینده بسیار موفق شوند و با افزایش ارزش توکن آن‌ها، سود بسیار خوبی نصیب شرکت‌کنندگان در ایردراپ آن خواهد شد.

تا به امروز بسیاری از پروژه‌های محبوب بازار از جمله DYDX ایردراپ انجام داده‌اند و از این روش موفق شده‌اند تا توجهات بسیاری را جلب و رشد خوبی را تجربه کنند.

جمع‌بندی

ایردراپ یک روش جذاب برای کسب سود از بازار ارز‌های دیجیتال است که معمولاً به هیچ سرمایه‌ای نیاز ندارد. با این حال لازم به ذکر است که این روش در میان کلاهبرداران نیز بسیار محبوب شده است و به طور مداوم شاهد راه‌اندازی ایردراپ‌های تقلبی هستیم.

این ایردراپ‌ها از کاربران می‌خواهند تا برای دریافت ارز‌های خود مبلغی را پرداخت کنند و یا اطلاعات کاربران مانند رمز کیف پول را به سرقت می‌برند.

به همین دلیل مهم است قبل از شرکت در ایردراپ‌ها پیرامون این روش سرمایه‌گذاری و فعالیت در بازار ارز‌های دیجیتال تحقیق کنید تا فریب ایردراپ‌های تقلبی را نخورید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_account_page() in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php:0 Stack trace: #0 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): mweb_render_avatar_js_account_form('') #1 /home/h200237/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/h200237/public_html/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(3058): do_action('wp_footer') #4 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/footer.php(38): wp_footer() #5 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/h200237/p...') #6 /home/h200237/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/h200237/p...', true, Array) #7 /home/h200237/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #8 /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy in /home/h200237/public_html/wp-content/themes/mweb-digiacademy/includes/mweb_core/mweb_action.php on line 0